Yangın Söndrüme Tüpü Dolumu
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Yangın Söndrüme Tüpü Dolumu
Yangın Söndrüme Tüpü Dolumu

Afaacan yangın olarak yangın söndürücülere muayene, bakım ve dolum işlemi yapacak eğitimlerini tamamlamış personelimizle yangın söndürme tüpü dolumu yapmaktayız. Dolumu yapılacak yangın söndürücüler seyyar yangın söndürücüler ve taşınabilir yangın söndürücüler olarak iki ana başlık altında toplanmaktadır. Afacan yangın firması olarak yangın söndürme tüpü dolumu hizmetini geniş servis ağımızla kastamonu ili ve çevre illerde gerçekleştirmekteyiz

Firmamız evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan tüplerin dolumu yanı sıra yangın tüpü değişimi hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız tarafından yangın tüpü değişimini itina ile yapmaktadır. Dolum hizmeti verdiğimiz yangın söndürücüleri kaliteli teknik donanıma sahip makine ve çalışma ekipmanlarımızla 2 YIL garanti vererek dolumu gerçekleştiriyoruz. Yangın söndürücülerin dolumu konusunda profesyonel ekibimizle bant sistemi üzerinden dolum gerçekleştiriyoruz.

Doluma aldığımız cihazlar ilk önce içindeki tarihi geçmiş söndürücü maddeler boşaltılması amacıyla atık varilimize boşaltılarak başlayan işlemler boşaltılan söndürme tüpü kontrol edilmek amacıyla korozyon kontrol ve testleri yapıldıktan sonra hidrostatik test ünitemize getirilir ve çalışma basıncının 1,5 katı basınç uygulayarak tekrar doluma uygun olup olmadığı konusunda teste tabii tutulur.

Yangın Tüpü Dolumu

Bu testi başarıyla tamamlayan söndürme tüpleri içine söndürme maddesi konulması için toz dolum makinamız yada köpük dolum ünitemize getirilerek içine standartlara uygun söndürücü madde doldurularak montaj bölümüne getirilir burada tetik teçhizatının bakımları yapılır ve değişmesi gereken yönetmeliğe aykırı tetikler hurdaya ayrılarak yeni çift siboplu tetiklerin montajı yapılır ve itici gaz ünitesine getirilip tekrar kullanıma hazır olması amacıyla içine azot  (n) basınçlandırması gerçekleştirilir her cihazın çalışma basıncı üretici firma tarafından belirtilen değerlerde dolumu gerçekleştirilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın